Jak odzyskać usunięte i uszkodzone pliki MOV za pomocą oprogramowania do odzyskiwania plików MOV

MOV Recovery to wspólny format plików wideo, który jest wprowadzany przez firmę Apple Inc. Jest on używany do przechowywania plików multimedialnych. Działa z szerokim spektrum plików multimedialnych: audio, wideo, animacji, grafiki, wideo 3D, wirtualnej rzeczywistości, zawiera, muzyki, animacji i innych typów danych. Ten format obsługuje zarówno wersje systemu Macintosh, jak i Windows. Jest to niezawodny format plików.

Czasami format plików MOV zostaje uszkodzony z powodu nieoczekiwanych powodów, takich jak: –

Przypadkowo usunięte elementy: czasami niektóre pliki są przypadkowo usuwane z komputera, że czas szanse filmów, plików wzrost korupcji.

Media pamięciowe są uszkodzone: w tym przypadku prawdopodobieństwo korupcji wzrasta z powodu infekcji wirusowej, konfliktu oprogramowania awarii, awarii sprzętu itp.

Nieobsługiwany odtwarzacz multimedialny: podczas próby uruchomienia plików MOV na nieobsługiwanym odtwarzaczu multimedialnym jest on uszkodzony.

Niewłaściwe zakończenie procesu transferu: Uszkodzenie plików wideo podczas procesu transferu z jednego systemu do drugiego lub odwrotnie.

Konwersja formatu MOV do innego: podczas konwersji formatu pliku wideo na inny format powoduje to uszkodzenie.

Istnieje kilka powodów, dla których pliki MOV mogą zostać uszkodzone, np. Duże pliki, podczas pobierania uszkodzonych lub uszkodzonych plików, awarii dysku twardego itd.

Komunikaty o błędach po uszkodzeniu formatu pliku MOV

Quick Time Błąd MOV 2048: Ten błąd występuje szczególnie wtedy, gdy próbujemy uruchomić filmy na Macu Używając Quick Time Player, wtedy wystąpi błąd 2048.

Format pliku filmowego nie jest obsługiwany: ten błąd występuje, gdy nagłówek pliku zostanie uszkodzony lub brakuje niektórych kodów w plikach audio i wideo.

Nieprawidłowy film: jeśli program Quick Time Media Player stwierdzi nieprawidłowość lub nieprawidłowość W plikach MOV ramek wideo, Te komunikaty o błędach zostaną wyświetlone

Błędy CRC: Czasem pliki są uszkodzone z powodu błędów CRC, gdy pliki MOV są udostępniane przez użytkowników.

Zalecane oprogramowanie (Stellar Phoenix Video Repair Tools)

Stellar Phoenix Video Repair Tools to najpotę żniejsze, szybkie i łatwe narzę dzia do naprawiania i odzyskiwania wszystkich uszkodzonych plików. To oprogramowanie odzyskuje wszystkie uszkodzone filmy z powodu problemów z kompresją, odczytu lub zapisu błędów, ataków wirusów, zmian w formatach plików i innych powodów. Naprawia filmy zapisane na karcie pamięci i na innych nośnikach pamięci. To oprogramowanie naprawia różne formaty plików wideo na Mac i Windows.

Niektóre specjalne funkcje narzędzi naprawczych firmy Stellar Phoenix Video

Odzyskiwanie wielu plików wideo jednocześnie

To oprogramowanie pozwala na wybranie różnych plików wideo o tym samym lub różnych formatach w tym samym czasie. Daje to obiekt, za pomocą jednego kliknięcia można naprawić wszystkie dodane pliki wideo. To oszczędza dużo czasu.

Pełne oprogramowanie do napraw wideo dla komputerów Macintosh

To oprogramowanie przebudowało i naprawia wszystkie filmy o uszkodzeniu, w tym format plików MOV obsługiwany przez program Quicktime. Rozwiązuje problemy dźwięku, ramki, ruchu, nagłówka i czasu trwania z różnych formatów wideo, takich jak M4V, MP4, M4A i F4V itd.

Zapisz poprawiony plik w żądanej lokalizacji

Daje to możliwość zapisania pliku z Twojego wyboru w dowolnym miejscu. Po naprawieniu filmu otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem, aby wybrać lokalizację ścieżki, z której chcesz zapisać plik.

Kompletna naprawa wideo dla systemu Windows

To oprogramowanie dodaje uszkodzone pliki wideo z nośników źródłowych i skutecznie odzyskuje problemy z plikami wideo, odbudowując nagłówek, ruch, ramkę czasową i uszkodzenia dźwięku.

Zapisz poprawiony plik w żądanej lokalizacji

Daje to możliwość zapisania pliku z Twojego wyboru w dowolnym miejscu. Po naprawieniu filmu otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem, aby wybrać lokalizację ścieżki, z której chcesz zapisać plik.

Kompletna naprawa wideo dla systemu Windows

To oprogramowanie dodaje uszkodzone pliki wideo z nośników źródłowych i skutecznie odzyskuje problemy z plikami wideo, odbudowując nagłówek, ruch, ramkę czasową i uszkodzenia dźwięku.

Kompatybilny z OS X i Windows, OS

To oprogramowanie rozwiązuje wiele uszkodzonych plików w systemach OSX i Windows OS.

Dla systemu Windows: system operacyjny: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Vista i XP.

Pliki: ASF, MOV, WMV, MP4, F4V, 3G2, 3GP.

W systemie Macintosh: system operacyjny: macOS Sierra 10.7, 10.8, 10.9, 10.10, 10.11, 10.12.
Formaty plików: MP4, F4V, M4V, MOV, F4V

Podręcznik użytkownika: dowiedz się, jak zainstalować Stellar Phoenix Video Repair Tools:

Dla Windows:

Kroki1: Główny interfejs narzędzia naprawy Stellar Phoenix Video zawiera opcję “Naprawa wideo”. Najpierw kliknij ten przycisk.

Krok 2: Aby dodać i usunąć pliki, użyj przycisków “Dodaj” i “Usuń”.

Krok 3: Aby sprawdzić przegląd uszkodzonych plików przed naprawą, wybierz dowolne pliki i kliknij przycisk “Podgląd”.

Krok 4: Aby rozpocząć proces naprawy kliknij przycisk “Naprawa”.

Krok 5: Aby wyświetlić podgląd naprawionych plików, najpierw wybierz plik z listy, a następnie kliknij przycisk “Podgląd”.

Krok 6: Aby zapisać pliki w ustalonej lokalizacji, kliknij przycisk “Zapisz”.
Krok 7: Po zakończeniu procesu zapisywania wiadomości pojawi się na ekranie systemu.

Dla komputerów Macintosh:

Krok 1: Ekran główny narzędzia Stellar Phoenix Video Repair Tool zawiera pojedynczą nazwę przycisku Repair Video “. Kliknij ten przycisk, aby przejść do następnego ekranu i dodawać uszkodzone pliki wideo do naprawy.

Krok 2: Ten interfejs oprogramowania umożliwia wybranie / odznaczanie / dodawanie / usuwanie plików wideo do naprawy. Aby dodać pliki wideo, kliknij przycisk (+) z twardego dysku komputera Mac i innych urządzeń multimedialnych. Możesz także kliknąć przycisk (-), aby usunąć pliki. Następnie kliknij pole wyboru, aby wybrać i odznaczone pliki.

Krok 3: w tym oknie można wybrać plik wideo i kliknąć przycisk “Podgląd”, aby rozpocząć, podgląd przed rozpoczęciem naprawy procesu. Aby rozpocząć naprawianie uszkodzonych plików kliknij przycisk “napraw”.

Krok 4: Oprogramowanie skanuje i naprawia uszkodzone pliki MP4, MOV, F4V, M4V i M4A. Ten proces naprawy będzie zależeć od poziomu korupcji i rozmiaru pliku wideo.

Krok 5: Po pomyślnym zakończeniu procesu naprawy zostanie naprawiony plik wideo
Wymienione dla
‘Podgląd’ i ‘Zapisz’.

Krok 6: aby rozpocząć przegląd, możesz wybrać naprawione pliki wideo. Wersja oprogramowania Demo umożliwia uruchomienie podglądu plików wideo o rozmiarze mniejszym lub równym 10 MB.

Krok 7: Użyj pól wyboru, wybierz wszystkie naprawione pliki wideo i kliknij przycisk “Zapisz”, aby zapisać pliki na wewnętrznym i zewnętrznym dysku twardym.

Italian

French

Spanish

Portuguese

Dutch

Polish

German

Danish